Reference

Zajímá Vás, jak naše služby hodnotí naši klienti?


Hodnocení naší práce našimi klienty je pro naši práci v realitách ten největší přínos a proto Vám zde odkrýváme karty abyste se o našich kvalitách mohli přesvědčit!

  • "S prací paní Zuzany z Lxm reality jsem jako majitelka firmy prodávající společenské oděvy šité na míru byla nadmíru spokojená. Dokázali naší firmě najít prostory přímo na míru, pomohli také s marketingem a dokonce vyjednali i úpravu prostor dle našich požadavků. Moc děkuji! M.R."   Paní Marta, Brno (OSVČ)
  • "Měli jsme přijít o všechno, lxm reality nám pomohla v tom, že náš dům vykoupila, zaplatila naše dluhy a ještě nám umožnila v domě bydlet a koupit si ho spátky. Dík"
    Pan František (OSVČ)
  • "Byla jsem v špatné životní situaci, z počátku jsem se nechtěla obrátit na realitku, ale dostala jsem kontakt na paní Michaelu z lxm reality a ta mi pomohla vyřídit příspěvek na bydlení a našla byt, který mi s dcerkou vyhovoval a už v něm žijeme půl roku. Jsem Vám vděčná."
    Paní Vlaďka, Kopřivnice (samoživitelka)
  • "Můj byt prodávaly 2 realitky. Bohužel ani jedna přes rozsáhlou inzerci nebyla schopná byt prodat. Potom se mi ozvala paní inženýrka, která mi přímo přivedla klienta a to jsme spolu ani nespolupracovali. Byt se po prohlídce ihned zájemci prodal."
    Pan Marek, Nový Jičín (zaměstnanec)


Máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás

 Chcete i Vy se podělit o zkušenost se službami naší Realitní kanceláře? Využijte kontaktní formulář, či e-mail info@lxmreality.cz. Děkujeme.Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek